KONST / Litografier / Färglitografi 15126086
nr 1512 6086
Kejsar Calle Sunesson
(f. 1926), Sverige
Brudpar. Signerad, numrerad 244/275. Färglitografi, bildmått: 57x48 cm, yttermått inklusive ram: 80x66 cm
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
500 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:26:06
Kejsar Calle Sunesson
Läs mer om Kejsar Calle Sunesson